Ułatwienia dostępu

W obiekcie istnieje możliwość płatności za pomocą Polskiego Bonu Turystycznego za świadczone przez Dom Wczasowo - Sanatoryjny "Perła" Sp. z o.o. usługi hotelarskie lub inne imprezy turystyczne, w szczególności w miejscu ich realizacji lub oferowania.

Rezerwacja telefoniczna: 504 250 434, 59 814 64 09

 • Wakacyjny pakiet seniora

  Wakacyjny pakiet Seniora

 • Morze i mewy

  Wypocznij nad morzem

 • Idealne położenie

  Idealne położenie nad samym morzem

 • Rehabilitacja nad morzem

  Rehabilitacja nad morzem

 • Cudowne wspomnienia

  Cudowne wspomnienia

 • Zapraszamy cały rok

  Zapraszamy cały rok

Dom Wczasowo-Sanatoryjny Perła w Ustce to "Idealne miejsce dla Ciebie" ma wyjątkowe położenie w strefie leczniczego jodu. Bezpośrednie zejście na plażę wraz z  klifowym brzegiem tworzą wspaniałe warunki do wypoczynku i rehabilitacji. Nasi goście cenią sobie to miejsce ze względu na ciszę i bliskość z naturą, która otacza nasz teren. Kilkadziesiąt metrów do morza sprawia, że relaksacyjny szum fal słychać wypoczywając w naszym ogrodzie lub na balkonie w pokoju.

Leśne ścieżki zachęcają do pieszych spacerów, a trasy rowerowe mobilizują do zwiedzania naszej okolicy. Na miejscu wypożyczysz rower lub kijki do nordic walking. Dodatkowo nasi goście mogą korzystać z kortu tenisowego, bilarda czy tenisa stołowego.

Naszym priorytetem jest leczenie i rehabilitacja. Bogata baza zabiegowa z wykwalifikowaną kadrą fizjoterapeutów i masażystów dokłada wszelkich starań, aby korzystanie z naszych usług poprawiło Państwa kondycję i stan zdrowia. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne, pobyty lecznicze, turnusy wypoczynkowe oraz atrakcyjne pakiety da Seniora.

Oferujemy pokoje 1- i 2-osobowe oraz apartamenty o podwyższonym standardzie, wszystkie z łazienkami.

Do dyspozycji naszych Gości na terenie naszego ośrodka znajduje się parking płatny niestrzeżony.

Zachęcamy do wypoczynku przez cały rok, Bałtyk zachwyca o każdej porze roku. Jesienne sztormy lub zimowa sceneria morza z lodowymi krami nie pozwolą zapomnieć Wam o wspaniałym wypoczynku. Nasza lokalizacja gwarantuje kontakt z przyrodą, ciszę i czyste powietrze bogate w drogocenny jod.